Kadınlarla Canlı Sohbet

Kadınlarla Canlı Sohbet

Online sohbet siteleri günümüzde oldukça fazladır. İnsanlar internetin kullanımının artmasıyla beraber bunlara daha fazla ilgi gösterir hale gelmiştir. Böylece dünyanın farklı coğrafyalarında yaşayan insanlar ile kolay şekilde görüşmeye başlamanız mümkündür.

Bu kapsamda mevcut olan çok sayıda seçenek vardır. Bunların her birini inceleyebilir, aralarından hızlı şekilde tercihte bulunabilirsiniz. Her birinin özelliğinin ayrı olduğu unutulmamalıdır. Ayrıca her biri sorumlu ve bilinçli şekilde kullanılmalıdır.

ChatRoulette

Canlı sohbet siteleri günümüzde oldukça fazladır. Bunların neler olduğunu merak ediyorsanız, ChatRoulette aralarından biridir.  Videoları kullanarak arkadaşlarınızla iletişim kurmanızı sağlayan ultra basit, kullanımı kolay görüntülü sohbet formatı vardır. Bu site, web kameranıza erişmek ve sohbet deneyiminizi değerli kılmada etkili olan videoyu görüntülemek için Adobe Flash kullanır. Bunun yanı sıra kolay ve zorluk çekmeden rahatlıkla kullanılabilecek yapısı vardır.

Kadınlarla Canlı Sohbet

Kadınlarla Canlı Sohbet

EnterChatRoom

EnterChatRoom canlı sohbet siteleri arasında yapabileceğiniz tercihlerden bir diğeridir. Platform sohbet deneyiminizi kolay ve değerli kılmak için tasarlanmış yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra canlı sohbet, çevrimdışı mesajlaşma, grup ve özel sohbet özelliklerine sahiptir ve birden fazla web kamerası izlemenize olanak tanır. Sizi izleyenlerin yanı sıra diğer kullanıcı profillerini de görebilirsiniz. Ayrıca,

 1. Canlı görüntülü sohbet odaları,
 2. Birden fazla web kamerası izleme,
 3. Grup ve özel sohbet,
 4. Anlık mesajlaşma,
 5. Kullanıcıları derecelendirme özelliği,
 6. Kullanıcıları arkadaş edinme özelliği,
 7. Resimli kullanıcı profilleri,
 8. Sizi kimin izlediğini görme,
 9. Birden fazla temaya sahip odalar,
 10. Çevrimdışı e-posta mesajlaşma,
 11. E-posta ile davetli arkadaşlar,
 12. Kullanıcıları engelleme özelliği,

Gibi yönleri de bulunmaktadır. Bu bakımdan canlı sohbet siteleri arasında zengin özellikler sunan yapısı bulunmaktadır.

Icqchat.net

Icqchat.net canlı sohbet siteleri arasında yapabileceğiniz çözümlerden bir diğeridir. ICQChat kullanıcılara dünyanın her yerinden anonim kişilerle sohbet etme konusunda çok fazla esneklik sunar. Ayrıca belirli bir ülkenin vatandaşlarına göre hazırlanmış bölümlere sahiptir, böylece birbirleriyle görüntülü olarak kolayca tanışabilirler.

Justchat.co.uk

Justchat İngiltere merkezli bir sohbet platformudur. Ancak bu, yalnızca Birleşik Krallık’ta ikamet edenlerle sınırlı olduğu anlamına gelmez. Dünyanın dört bir yanından insanlar Justchat’te anonim olarak birbirleriyle bağlantı kurabilir ve sohbet edebilir. Canlı sohbet siteleri arasında uygulama deneyimini arttırmak için mesaj panosu, e-posta mektup arkadaşları ve sohbet forumları gibi geniş özelliklere sahiptir. Bunların yanı sıra üyelik de ücretsiz şekilde, kolaylıkla yapılabilmektedir.

RockChat

RockChat canlı sohbet siteleri arasında tercih edebileceğiniz seçeneklerden bir diğeridir. Siteyi kullanmadan önce üye olmanız gerekir. Ancak ücretsiz şekilde kullanımı yapılabilmektedir. Site hızlı olduğu gibi cep telefonlarından da verimli şekilde kullanım gerçekleştirilebilmektedir.

Kadınlarla Canlı Sohbet

Kadınlarla Canlı Sohbet

Badoo

Badoo geniş bir kitlesi olan canlı sohbet siteleri arasında bulunmaktadır. Kullanımı kolay olduğu için daha önce canlı sohbet sitesi kullanmamış olsanız bile zorluk çekmeden yararlanmanız mümkündür. Sadece bilgisayardan değil, aynı zamanda mobil cihazlardan da sorunsuz bir şekilde kullanımı yapılabilmektedir.

Chatib.us

Chatib farklı ve basit arayüzü aracılığıyla yeni insanlar ile bağlantı kurmanıza yardımcı olan ücretsiz bir sohbet odasıdır. Aramalar kişiler tarafından ücretsiz şekilde, kolay şekilde yapılabilmektedir. Hızlı yapısı sayesinde kolay, basit bir şekilde yararlanmanız mümkündür.

Talk.Chat

Talk.chat, yabancıların kolayca bağlantı kurmasını ve ücretsiz olarak sohbet etmesini sağlayan güzel bir sitedir. Eğer insanların birbiri ile çok fazla uğraşmadan ya da kayıt gerekliliği olmadan ücretsiz olarak sohbet etmelerine olanak tanıyan en iyi ücretsiz sohbet odaları arıyorsanız, Talk.Chat yapabileceğiniz tercihlerden bir tanesidir.

Sitenin ana sayfasını ziyaret ettiğinizde, temel ayrıntılarınızı kolayca toplamak için tasarlanmış, bir açılış sayfası ortaya çıkar. Burada mevcut olan formda cinsiyetinizi seçmeniz, adınızı girmeniz ve ardından sohbet odalarına erişim izni verilmeden önce 18 yaşından büyük olduğunuzu onaylamanız gerekir.

Omegle

Omegle en çok bilinen rastgele online görüntülü sohbet web sitelerinden bir tanesidir. Bu çevrimiçi sohbet sitesi, tamamen yabancılarla sohbet etmek isteyenlere hitap eder.

Başlangıçta yalnızca metin içeren bir sohbet platformu olarak başlatılan Omegle, görüntülü sohbet işlevini 2010 yılında piyasaya sürülmüştür. Bundan sene sonra özellik olarak getirmiştir. Omegle kullanıcıları farklı bir ülkeden başka kullanıcıyla rastgele eşleştirmekte, böylece rastgele şekilde konuşmalarına imkan tanımaktadır.

Diğer tüm çevrimiçi sohbet siteleri gibi, 18 yaşından büyük oldukları sürece katılmak isteyenleri kısıtlamaz. Görüntülü sohbetler de zararlı içeriklerden kaçınmak ve diğer kullanıcıları korumak için sıkı bir şekilde izlenir. Uygun bir ekran kayıt aracı kullanarak Omegle sohbetini de kaydetmeniz de mümkündür.

Fruzo

Fruzo ücretsiz bir online chat siteleri içerisinde kullanabileceğiniz seçeneklerden bir diğeridir. Ancak diğerlerine göre daha farklı bir yapısı da yer almaktadır. Çünkü kişilerin Facebook hesapları vasıtasıyla birbiriyle bağlantı kurmasına olanak tanır. Bunun yanı sıra söz konusu ağı kullanmak için yeni bir profil oluşturmak da mümkündür. Böylece pek çok seçenek teklif etmektedir.

Aynı zamanda diğer chat sitelerinde olduğu bu platformda da rastgele bir eşleşme bulabilirsiniz. Böylece farklı bölgelerde yaşayan insanlarla bağlantı kurabilir, onları takip edebilir, görüntülü sohbet edebilirsiniz. Böylece yeni arkadaşlara kolay bir şekilde başlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra arama opsiyonu da mevcuttur. Böylece konuma, cinsiyete, yaşa veya anahtar kelimeye göre inceleme gerçekleştirilebilir. Bu sayede belirli bir kitleye, kolay ve hızlı bir şekilde hitap edilebilir. Ayrıca fotoğraflarınızı yükleyebilir veya sınırsız sayıda görsele göz atabilirsiniz. Akıllı telefonunuza yükleyebileceğiniz için bu çevrimiçi sosyal uygulamaya hemen hemen her yerden erişebilirsiniz. Bu gibi yönleri ile pek çok seçenek teklif eder.

Faceflow

Faceflow online chat siteleri arasında olsa da Fruzo gibi onu ayıran bir yönü de mevcuttur. Kullanıcılar aynı esnada üç kişiyle görüntülü şekilde sohbet yapabilmektedir. FaceFlow doğrudan internet tarayıcınızdan arkadaşlarınızla ücretsiz görüntülü konferans ve görüntülü sohbet sağlayan bir uygulamadır. Böylece indirme gereksinimi olmadan, rahat bir şekilde kullanım gerçekleştirilebilmektedir.

Faceflow kullanıcıların aranabilir bir profil oluşturmasına olanak tanır. Profil oluşturma ardından resimleri ve YouTube kliplerini paylaşmanız mümkündür. Bu nedenle kullanımı oldukça farklı bir yapıya sahiptir. Görüntülü/web kameralı sohbet özelliklerinin yanı sıra bu platform, Skype tarafından sunulan olağanüstü hizmetler de sunar. Metin yazabilir ve bire bir görüntülü sohbetler yapabilirsiniz.

FaceFlow ile ilgili bir başka heyecan verici özellik de Flappy adlı yeni çıkan çok oyunculu oyunudur. Bu sayede daha eğlenceli ve güzel bir şekilde zaman geçirmeniz mümkündür.

ChatRad

Online chat siteleri arasında yapabileceğiniz tercihlerden bir diğeridir. Uygulama ücretsiz bir şekilde kullanım görebilmektedir. Rastgele görüntülü arama web sitesi, dünyanın her yerindeki yabancılarla etkileşim kurmanıza olanak tanır.

Görüntülü sohbete girmeden, platformun kameranıza erişmesine izin verilmelidir. Ayrıca yalnızca istediğiniz belirli bir partnerle konuşmak için cinsiyet filtresi vardır. Böylece sadece belirli kişilerle tanışmanız da mümkündür. ChatRad herkese açıktır, ancak bazı koşulları da vardır. Şartlarından biri yetişkin birey olmanız ve kötü niyetli kullanıcıları nasıl bildireceğinizi bilmeniz gerektiğidir. Ek olarak anonim kalarak gizliliğinizi koruyabilirsiniz. Web kameranız olmasa bile görüntülü sohbet başlatabilirsiniz. Varsa dahi dilerseniz kullanmadan çözüm bulabilirsiniz.

admin 261 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50