Mynet Sohbet Yeni Sürüm Javasız

Mynet Sohbet Yeni Sürüm Javasız

Sohbet sitesi olarak tercih edilebilecek çok sayıda seçenek yer alır. Bunların her biri farklı özellikler sunduğu için ne oldukları sıklıkla sorulur. Mynet sohbet de bir tanesidir. Kendi sitesi üzerinden kısa sürede giriş yapılabilmektedir.

Tüm chat sitelerinde olduğu gibi burada da gerekli olan tüm kurallara uyulması gerekir. Üyelik sistemi olmadan kullanılabilmekle birlikte, 18 yaşını dolduran herkes girebilmektedir.  Platform aracılığıyla yeni insanlar ile kısa sürede tanışabilir, böylece yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Sadece bilgisayardan değil, aynı zamanda mobil cihazlardan da kullanım görebilmektedir.

Ayrıca Mynet sohbet haricinde farklı seçenekler de yer almaktadır. Eğer onlar hakkında da fikir sahibi olmak istiyorsanız içlerinden bazıları,

 1. ChatRoulette,
 2. EnterChatRoom,
 3. net,
 4. co.uk,
 5. RockChat,
 6. Badoo,
 7. us,
 8. Chat,
 9. Omegle,
 10. Fruzo,
 11. Faceflow,
 12. ChatRad,

Şeklinedir. Her biri özel olduğu için tümünü tek tek inceleyebilir, böylece Mynet sohbet alternatifleri üzerine fikir sahibi olabilirsiniz. Aşağıdaki başlıklardan temel özelliklerini görebilir, buna göre düşünebilirsiniz. Bunların hepsinde sorumlu ve bilinçli şekilde davranmanız gerektiği unutulmamalıdır.

Mynet Sohbet Yeni Sürüm Javasız

Mynet Sohbet Yeni Sürüm Javasız

ChatRoulette

Mynet sohbet alternatifleri arasında verilebilecek seçeneklerden bir tanesi ChatRoulette olmaktadır. Platform çok sayıda insan tarafından tanınmaktadır. Bununla eşdeğer olarak kullananların sayısı da oldukça fazladır. Kullanıcı odaklı tasarlanması sebebiyle görüntülü olarak zorluk çekmeden yararlanmanıza imkan tanır.

ChatRoulette iki insanı buluşturmak için Adobe Flash kullanmaktadır. Kameralara erişerek görüntülü sohbetlerin yapılmasına olanak tanır. Ne var ki bu tamamen kişilere kalmıştır. Dilerseniz kamerayı kapatabilir, sadece sesli ya da metinsel iletişim de kurabilirsiniz.

EnterChatRoom

EnterChatRoom Mynet sohbet alternatifleri arasında tercih edilebilecek opsiyonlar içindedir. Tasarımı kullanıcı odaklı olduğu için diğer insanlarla kolay ve hızlı şekilde etkileşim kurmanız mümkündür. Ayrıca sizi kim izlemişse onların profillerine de bakılabilmektedir. Ayrıca bunların yanı sıra farklı özelliklere de yine yer almaktadır:

 1. Görüntülü ve canlı chat odaları
 2. Birden çok web kamerasını izleme
 3. Özel ve grup chatleri
 4. Anlık mesajlaşma olanağı
 5. Diğer kullanıcıları derecelendirme opsiyonu
 6. Diğer kişilerle arkadaş olma opsiyonu
 7. Resimli kullanıcı profilleri oluşturma
 8. Kimin izlediğine göz atma
 9. Dilerseniz, istediğiniz kişileri engelleme
 10. E-mail ile arkadaş davet edebilme
 11. E-posta ile mesajlaşabilme

Bunların yanı sıra farklı özellikleri de yine yer almaktadır. Bu bakımdan Mynet sohbet alternatifleri arasında oldukça kullanışlıdır. Tüm bunları ayrıntılı olarak değerlendirebilirsiniz.

Icqchat.net

Mynet Chat dışında farklı hangi görüntülü konuşma sitelerinin olduğu birçok kişi tarafından merak edilir. ICQChat de bunlardan bir tanesidir. İçerisinde dünyanın farklı coğrafyalarında yaşayan inanları bulmanız ve onlarla rastgele şekilde eşleşmeniz mümkündür. Böylece kolay bir şekilde yeni insanlarla tanışabilirsiniz. İsterseniz bu anonim de olabilmektedir.

Ayrıca belirli insanlara bağlanmak istiyorsanız belirli ülkenin vatandaşlarına göre arama yapmanız da mümkündür. Bu ve diğer özellikleri ile oldukça kullanışlıdır. Görüşmeler de hızlı bir biçimde gerçekleştirilebilmektedir.

Mynet Sohbet Yeni Sürüm Javasız

Mynet Sohbet Yeni Sürüm Javasız

Justchat.co.uk

Justchat.co.uk, Mynet sohbet alternatifleri arasında mevcut olan seçeneklerden bir diğeridir. Sitenin adından da anlaşılabileceği gibi uygulama Birleşik Krallık merkezlidir. Ne var ki bu sadece Birleşik Krallık içerisinde kullanıldığını göstermez. Haricinde dünyanın farklı coğrafyalarında da kullanım görebilmektedir.

Justchat oldukça gelişmiş özelliklere sahiptir. Bunun içinde e-posta ile mesajlaşabilme, mesaj panosundan yararlanma dahil çok sayıda seçenek de yer almaktadır. Ek olarak üyelik de pek çok görüntülü konuşma sitesinde olduğu gibi ücretsiz bir biçimde yapılabilmektedir.

RockChat

Mynet sohbet alternatifleri arasında bulunan RockChat üyeliği tamamlama sonrasında kullanım görebilmektedir. Ancak yine chat işlemleri ücretsiz bir biçimde kolaylıkla yapılabilmektedir.

RockChat tarafından sunulan işlemler sadece bilgisayardan değil aynı zamanda mobil cihazlardan da kullanılabilir. Kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olması sebebiyle zorluk çekmeden ve problemsiz bir şekilde kullanılması mümkündür.

Badoo

Eğer Mynet sohbet haricinde farklı seçenekler de arıyorsanız, Badoo bunlardan bir tanesidir. Geniş bir kitlesi olduğu için farklı insanlarla kolay şekilde, rastgele biçimde tanışmanıza imkan tanır. Arayüzü ve tasarımı basit olduğu için kolay bir şekilde kullanım görebilmektedir.

Badoo sadece bilgisayardan değil aynı zamanda mobil cihazlardan da kullanılabilir, bu nedenle nerede olursanız olun girebilir, sunduğu hizmetlerden yararlanmanız mümkündür.

Chatib.us

Chatib, Mynet sohbet alternatifleri içerisinde bulunan bir diğer görüntülü konuşma sitesidir. İçerisinde kayıtlı olan çok sayıda üyesi yer almaktadır, bu nedenle birbirinden farklı kişilerle kolay ve hızlı bir şekilde tanışmanıza yardımcı olur. Bununla sınırlı olmadan ücretsiz biçimde özelliklerinden faydalanmanız da mümkündür.

Gelişmiş bir tasarıma sahip olması sebebiyle bağlantılar hızlı ve etkili bir şekilde kurulabilmektedir. Bu sayede görüşme esnasında fazla sorun da yaşanmamaktadır.

Talk.Chat

Talk.Chat, dünyanın farklı bölgelerinde yaşayan insanlar ile kolay ve hızlı bir şekilde tanışmanıza ve arkadaşlık kurmanıza olanak tanır. Eğer kayıt olmadan ve ücret ödemeden kullanabileceğiniz bir site arıyorsanız size bu olanakları tanımaktadır.

Ayrıca Mynet sohbet alternatifleri içerisinde farklı özellikleri de vardır. Sitesine girdiğiniz zaman zorluk çekmeden inceleyebilir, böylece tüm özelliklerini görebilirsiniz. Tasarımı da kolay bir şekilde yapıldığı için zorluk çekmeden kullanabilirsiniz.

Tüm chat sitelerinde olduğu gibi siteyi kullanabilmek için 18 yaşından büyük olmanız gerekir. Ek olarak cinsiyet girilerek isim de yazılmaktadır.

Omegle

Mynet sohbet alternatifleri arasında Omegle en çok bilinen sitelerden bir diğeridir. Bilindiği üzere 2010 senesinde tanıtılmış olup bundan sonra dünya çapında pek çok kişi tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Tanıtımından bir sene sonra görüntülü sohbet imkanı sunulmuştur.

Ancak bunun dışında farklı şekillerde sohbet yapmak da mümkündür. Bu kapsamda sesli ya da metin yazarak iletişim kurmanız da mümkündür. İçlerinden sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz. Sadece sitesinden değil, aynı zamanda mobilden de kullanabilirsiniz.

Mynet sohbet alternatifleri arasında bu uygulamada da pek çok görüntülü konuşma sitesinde olduğu gibi, sıkı takipler ve kontroller de gerçekleştirilir. Ek olarak ekran kayıt aracı da vardır. Bu sayede dilerseniz kaydetme özelliğinden faydalanmanız mümkündür.

Fruzo

Fruzo Mynet sohbet alternatifleri seçenekleri arasında bir diğer tercih seçeneğidir. Ücretsiz şekilde kullanmanız mümkün olan site farklı özellikler de sunmaktadır. Örnek olarak Facebook üyesiyseniz bu hesabınızı kullanabilir, bu sayede arkadaşlarınız ile bağlantı kurabilirsiniz. Yine söz konusu hesabınız ile yeni arkadaşlarla da tanıtabilirsiniz.

Bunun yanı sıra uygulamanın arama seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Bu sayede belirli özelliklere sahip insanlar ile tanışmak istiyorsanız, uygulama sayesinde aradığınız sonuçları alabilirsiniz.

Faceflow

Mynet sohbet alternatifleri oldukça zengindir. FaceFlow da bunlardan bir tanesi olup tercih edilebilir. Özellikle üç kişi ile görüntülü sohbet yapma olanağı oldukça ilgi çekicidir. Bunun yanı sıra farklı özellikleri ve içerikleri de vardır. Örnek olarak içerisinde oyunlar da mevcuttur.

Bu oyunlar sayesinde eğlenmeniz ve bu esnada diğer insanlar ile daha iyi tanışma fırsatı bulabilirsiniz. Ek olarak profil oluşturmanız, bundan sonra resimler veya YouTube klipleri paylaşmanız da mümkündür.  Tüm bunların yanı sıra Mynet sohbet alternatifleri arasında farklı seçenekler de yer almaktadır.

admin 209 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50