Azar

Azar

Azar sohbet son zamanlarda oldukça popülerdir. Popülerliğini koruyan uygulama ile birçok farklı dünyaya kapılarınızı açabilirsiniz.

Sohbet uygulamaları arasında yer alan online sohbet uygulaması ile birçok farklı odada eğlenceli deneyimler yaşayabilirsiniz. Eğlenceli bir deneyim yaşamak istiyorsanız bu tarz sohbet uygulamalarını deneyimleyebilirsiniz.

Sohbet ortamı sosyalleşmek için oldukça ideal bir yöntemdir. Sosyalleşmek yüz yüze gerçekleşebilecek bir kavramken online bir şekilde de deneyimlenebilen bir çeşittir.

Sohbet uygulamaları ile online chat ortamlarında geniş kitlelere hitap eden odalar içerisinde birçok farklı kültüre sahip insan ile ortak sohbet etme imkânı sağlayabilirsiniz.

Azar

Azar

Azar Web Nedir?

Görüntülü sohbet uygulaması olarak da bilinen popüler online chat ortamı üzerinde Dünya üzerinden hiç tanımadığınız kişiler ile sohbet edebilirsiniz. Türkiye’de 15 Milyon kullanıcı ile sohbet etme imkanı yaşayabileceğiniz uygulama da yabancı kişiler ile de sohbet edebilirsiniz.

Buradaki amaç rastgele bir şekilde sohbet ortamında yer almaktır. 190 ve üzeri ülkede aktif olarak kullanılan bu popüler uygulama, rastgele bir şekilde görüntülü sohbet imkanı sunar. Bağlantının diğer ucunda bir diğer ülkeden biri yer alırken diğer ucunda ise yine farklı bir kültüre sahip, dünyadan biri yer alır.

Chat imkanı sağlayan uygulama aracılığı ile uluslararası bir sohbet ortamı da oluşturmak mümkündür. Böylece farklı ülke dillerini de tanımış ve gözlemlemiş olabilirsiniz. Ayrıca dil gelişimi konusunda da pratik en verim alınacak noktadır.

Pratik yapmanın sayesinde oldukça başarılı bir dil seviyesine ilerleyebilir veya bulunduğunuz seviyeyi koruyabilirsiniz. Bu dil isterseniz; Almanca, İngilizce, Rusça, Fransızca, Azerice veya Türkçe olabilir. Unutmayın ki bu denli büyük bir uygulama platformunda 190’dan fazla ülke ile irtibat kurma şansını yakalamış olacaksınız.

Azar Giriş

Azar uygulaması ile giriş sağlamak hiç de zor işlemleri bünyesinde bulundurmaz. Oldukça basit işlemler sonucunda giriş sağlamanız seri bir şekilde mümkündür. İşlemleriniz oldukça hızlı ve kolay gerçekleşirken, uygulamadan alacağınız zevk de cabası olarak yanınıza kar kalacaktır.

Uygulama sayesinde farklı dünyaların kapılarını aralama fırsatını tek tuş yardımı ile yakalamanız mümkündür. 190’dan fazla ülke, 190’dan fazla kültür ve 190’dan fazla bakış açısı ile karşı karşıya kalacaksınız.

Bu durumda aranan ve zor bulunan bir fırsat olacaktır. Oldukça hoş ve faydalı deneyim yaşayacağınız bu zaman diliminde aynı zamanda eğlencenin de sınırını zorlayacaksınız. Eğlencenin ve arkadaşlığın sınırını zorlamış olduğunuz bu zaman dilimi içerisinde eminiz ki keyifli vakit geçirmemek mümkün olmayacaktır.

Azar site girişini sağlamak için öncelikle uygulamaya giriş yapmalısınız. Uygulamayı indirdikten sonra direkt giriş sağlayabilirsiniz. Açmış olduğunuz uygulamada ilk karşınıza gelecek olan ekranda sohbete kolaylıkla başlayabileceğinize dair bilgilendirmeler gelecektir.

Buradan sohbet seçeneklerini gezebilir veya rastgele bir şekilde odalar içerisinde yer alabilirsiniz. Girişi sağladıktan sonra ilk deneyiminizi yaşamanızın ardından büyük keyif duyarak tekrar deneyim yaşamayı dört gözle bekleyeceğinize eminiz.

Azar

Azar

Azar İndir

Azar uygulamaları indirmek için yine zorlu aşamalardan geçmenize gerek yoktur. Oldukça kolay ve basit işlemler sonucunda indirme işlemini kısa zamanda gerçekleştireceksiniz. Uygulama indirme işlemlerini kullanım sağladığınız altyapıya göre farklı şekillerde sağlayabilirsiniz.

Uygulama indirme işlemini Android üzerinde Google Play Store kullanımı ile sağlayabilirsiniz. Google Play Store açılışını sağlayarak arama motorunda Azar uygulaması aratması yapmanız gerekir. Aratma sonrasında karşınıza çıkacak olan asıl uygulamayı indir tuşuna basarak uygulamayı indirebilirsiniz.

İOS için ise App Store üzerinden yine arama motoru aracılığı ile uygulamayı indirebilirsiniz. Kısa sürede inecek olan uygulamayı kolaylıkla açarak sohbete hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.

Azar uygulama indirildikten sonra uygulama sizden belli başlı bilgiler isteyecektir. Bu bilgiler arasında kişisel özellikleriniz temel alınmaktadır. Başlıca; hobileriniz, cinsiyetiniz, yaşınız sizden istenecektir. Bu duruma uygun bir şekilde sohbet deneyimi yaşamanız için bilgiler zararsızdır.

Bilgilerin girişini sağlamanızın ardından ekranı yukarı doğru kaydırmanız gerekir. Size en uygun olacak alan ve odalar karşınıza çıkacaktır ve uygulama bu yönlendirmeyi verdiğiniz bilgiler ışığında sağlayacaktır.

Eşleşmiş olduğunuz sohbet ortamlarında potansiyel ve size benzeyen arkadaşlıklar kurabileceksiniz. Burada yeni arkadaşlıklar edinecek hatta belki de ilk aşkınız ile karşılaşacaksınız. Bizce bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

Azar Online

Azar online sohbet ortamı ile sağlayacağınız birçok farklı deneyim bulunur. Fakat öncelikle uygulamanın özelliklerine değinelim Uygulama özellikleri ile birlikte talep oldukça fazla artar.

Artan talep, uygulamanın kullanıcılara sağlamış olduğu özelliklerin faydasına bağlıdır. İşte uygulamanın kullanıcılarına sağlamış olduğu başlıca özellikler şu şekildedir:

 • Ücretsiz bir şekilde uygulamayı indirebilirsiniz.
 • Eğlenceli vakit geçirirken özgür olmanız da ayrıca keyif sağlayacaktır.
 • Uygulama kullanıcı sayısı çok fazladır.
 • Farklı ülkelerde yer alan kullanıcılar ile dha rahat bir sohbet ortamı sağlamanız için anlık çeviri hizmeti de vardır.
 • Uygulama kullanımı oldukça kolay ve ara yüzü ise herkes tarafından analaşılır, kolay kavranır bir modele sahiptir.
 • Azar uygulaması üzerinde 100 Milyon ve üzeri kullanıcı bulunması ile en popüler uygulamalar arasında yerini alır.
 • Popüler ve eğlenceli vakit geçirme imkanı sunar.
 • Uluslararası sohbet imkanı da yakalayabilmeniz farklı kültür tanımanızı sağlayacaktır.
 • Uygulama mesaj özelliği sunmaktadır.
 • Aynı zamanda filtre özelliğini kullanmanızın yanı sıra sticker kullanımı da vardır.
 • Üniversite öğrencileri tarafından sıklıkla kullanılır ve tercih edilir.
 • VİP ayrıcalığı tanınmakta olup daha geniş kapsamlı kullanım fırsatı verilir.
 • Uygulama ile paylaştığınız kişisel bilgilerin gizliliği ve güvenliği sağlanır.
 • Uygulama kolay yoldan ve hızlı bir şekilde sosyalleşmenizi sağlar.
 • Dünya ile tanışmanızı ve kültürler arası deneyiminizi arttırır.
 • Popülerliğinizi arttırır ve keyifli vakit geçirmenize olanak verir.
 • Sohbet ortamı güvenilir alt yapı ile size sunulur.
Azar

Azar

Azar Live Görüntülü Sohbet

Uygulama görüntülü sohbet seçeneği ile kameranız aktif bir şekilde karşılıklı sohbet edebilirsiniz. Kullanıcılar arası sağlanacak kontak, görüntülü bir şekilde gerçek kılındığında yüz yüze görüşme yansıması verecektir.

Günlük hayattaki telaşınız ve iş yoğunluğunuzun sebebi ile sosyalleşmeye vaktiniz kalmıyor olabilir. Vakit bulamadığınız için sosyalleşmeyeceğinizi sakın düşünmeyin. Çünkü tam da bu sırada canlı sohbet siteleri devreye girmektedir.

Sohbet siteleri ile canlı bağlantı kurarak sohbet ortamı oluşturabilirsiniz. Azar uygulaması ile bu durumu gerçekleştirmek daha güvenilir bir şekilde mümkündür. Uygulama dünya üzerinde popüler olduğu için yüksek güven sunmaktadır.

Sunduğu güvenin yanı sıra kaliteli sohbet imkanını da sağlayacağınız uygulama içerisinde birbirinden farklı ayrıcalıklardan da yararlanabilirsiniz. En sevilen ve tutulan popüler uygulama, görüntülü sohbet imkanını 4G bağlantı ile sağlar. Böylece kesintisiz ve erişim sıkıntısı çekmeden bağlantı sağlanır.

Azar Uygulaması ile Kazanacağınız Avantajlar!

Azar canlı sohbet uygulaması birçok reklam ile de popülerliğini arttırmaya başarmıştır. Türkiye’de de en çok talep gören uygulamalar arasında yer alan sohbet uygulaması içerisinde canlı sohbet imkânı sunulur.

Karşılıklı bağlantı ile kaliteli bir sohbet sağlayan uygulama, uluslararası sohbet etme avantajını sağlar. Yabancı ile sohbet sırasında dil gelişiminize katkı sağlayabilmenizin yanı sıra aynı zamanda pratik yapmış da olursunuz.

Pratik yaparak dilinizi geliştirebileceğiniz gibi farklı dünyalara da açılmış olacaksınız. Bir fazla insan ile tanışmak ve sohbet etmek bile çok büyük bir deneyimdir. Siz de bu deneyimi kendinize çok görmeyin!

Birbirinden farklı insanlar ile birbirinden farklı konular üzerinde istişare edebilir sohbet edebilir ve birçok şey öğrenebilirsiniz. Deneyim kazanacağınız birçok avantaj sağlayan Azar uygulaması ile canınız sıkıldığında, boş vakit bulduğunuzda hatta bir hobi edinmek istediğinizde sohbet edebilirsiniz.

Azar ücreti ne kadar?  (FAQ)

Uygulama kullanımını ücretsiz bir şekilde indirerek sağlayabilirsiniz. Ancak VİP kullanım ayrıcalıklarından faydalanmak istediğinizde aylık belirli bir meblağ ödeme istenecektir. Fiyat her sene güncellenmektedir.

Azar da mesajlaşma var mı? (FAQ)

Kullanıcılar arası mesajlaşma yöntemini de kullanabilirsiniz. Mesaj atmak için aynı açılmış hashtag kullanıcıyı bulmanız gerekir. Ayrıca sekme üzerinden profiliniz aracılığı ile de mesaj gönderme işlemini tamamlayabilirsiniz.

admin 288 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50