Boğa Erkeği Özlerse Ne Yapar?

Boğa Erkeği Özlerse Ne Yapar?

Boğa erkeği özlerse ne yapar, Boğa burcu erkekler 21 Nisan – 20 Mayıs tarih aralığında doğmuş kişilerdir. Boğa burcu, Zodyak’ın ikinci burcudur ve toprak grubuna aittir. Boğa figürü asırlar boyunca verimlilik sembolü olarak kullanılmıştır. Birçok antik uygarlığın mitolojisinde de önemli rol oynayan boğa günümüzde de karalılığı, sakinliği ve verimliliği ile tanınırlar. Boğa burcu erkekler sevdikleri kişiye karşı ilgisiz davranabilirler ve yalnız kalmak isteyebilirler, bir süre sonra derinleşen özlemleri tekrar partnerine açılmasına sebep olabilmektedir. Bu durumda, partnerinde ona karşı olan ilgisi boğa erkeği için önemlidir.

Boğa Erkeği Özlerse Ne Yapar?

Boğa Erkeği Özlerse Ne Yapar?

Boğa Erkeği Özellikleri

Boğa burcu erkekleri; genellikle sakin, sabırlı ve güvenilir olarak tanımlanırlar. Boğa burcu sembolü boğayı temsil eden daire ve boğa boynuzlarını temsil eden iki çizgiden oluşmaktadır. Yönetici gezegeni Venüs olan boğa burcu her burçta olduğu gibi belirli karakteristik özelliklere sahiptirler. Boğa ne istediğini çok iyi bilmektedir ve elde etmek için her şeyi yapar. Ayrıca bire bir ilişkilere çok önem vermektedir nahifliğinden ödün vermez. Boğa erkeği özellikleri,

 • Güvenilirdirler. Boğa burcu erkekleri, her zaman dürüst ve güvenilirdir.
 • Duygusaldırlar. Boğa burcu erkekleri, duygusal ve hassastır.
 • Sadıktırlar. Boğa burcu erkekleri, cömert ve yardım etmeyi severler.
 • İyi bir mizah anlayışına sahiptirler.
 • Boğa burcunun şanslı sayıları ise iki, altı ve dokuz rakamlarıdır.
 • Boğa burcunun şanslı renkleri ise yeşil, beyaz ve mavidir.
 • Boğa burcunun anlaşabildiği diğer burçlar ise Başak ve Oğlaktır.
 • Boğa burcunun anlaşmakta zorlanabileceği burçlar ise İkizler ve Yaydır.

 Boğa Erkeği Neden İlgisiz Davranır?

Boğa burcu erkekleri, genellikle sabırlı, sakin ve güvenilir olarak tanımlansa da bazı durumlarda ilgisiz davranabilirler. Boğa erkeği neden ilgisiz davranır işte bazı nedenleri,

 • Sıkılmış olabilirler. Boğa burcu erkekleri inatçı ve geleneklere bağlı kişilerdir. İlişkilerinde yenilik veya heyecan bulamıyorsalar, ilgisiz davranabilirler.
 • Kırgın olabilirler. Boğa erkeği kendi ve duygularını ifade etmekten çekinmez. Ancak, bazen duygularını içinde yaşamak isteyebilirler, bu onların kırgın olabileceği anlamına gelebilir.

Boğa erkeği ilgisiz davranıyorsa, bu konuyu kişiyle konuşmak çok önemlidir. Eğer bir sorun varsa, birlikte çözmeye çalışın ve zaman verin.

Boğa Burcu Erkeğinin Zaafları

Boğa burcu erkeğinin de her insan gibi zaafları vardır. Boğa burcu erkeğinin zaaflarını bilmek, onlarla daha iyi iletişim kurmanıza olanak sağlamaktadır. Her boğa burcu erkeğinin zaafları farklı olabilmektedir. Boğa erkeğiyle nasıl daha iyi iletişim kurabileceğinize dair bazı ipuçları,

 • İnatçılıklarını kabul edin. Boğa burcu erkekleri, inatçı ve kararsız olabilirler bu durumda onları değiştirmeye çalışmak yerine oldukları gibi kabul etmek daha mantıklı bir tercih olabilir.
 • Karar vermesinde yardım edin. Boğa erkekleri kararsız ve karar vermekte zorlanan kişiler olabilirler, bu durumda ona seçenekler ve karar vermesinde yardımcı olun.
 • Kıskançlığını azaltın. Boğa erkekleri, kıskanç ve sahiplenici kişiler olabilirler.
Boğa Erkeği Özlerse Ne Yapar?

Boğa Erkeği Özlerse Ne Yapar?

Boğa Erkeğinin Aklında Kalmak

Boğa erkeğinin aklında kalmak zor değildir. Boğa erkekleri onlara yapılan küçük sürprizlerden hoşlanabilirler. Ayrıca onların ilgi alanlarına da ilgi duymak sizin için bir avantaj olacaktır. Boğa erkeği diğer burçların aksine ona karşı ilgili ve dürüst olursanız size aynı şekilde karşılık verecektir, bu onlar için çok önemlidir. Bir boğa erkeğinin aklında kalmak için onu iyi tanımak ve özel davranmak önemlidir.

Boğa Erkeğinin Aşık Olduğunu Nasıl Anlarız?

Boğa erkeğinin âşık olduğunu anlayabilmek zor değildir. Genellikle ilgi göstermekten çekinmezler ve sizinle görüşmek için can atarlar. Ayrıca boğa burcu erkeğinin âşık olduğunu anlayabilmek için onun size olan davranışlarına ve hal hareketlerine dikkat etmek önemlidir. İşte boğa erkeğinin âşık olduğunu nasıl anlarız sorusuna cevaplar,

 • Daha kıskanç olurlar. Boğa burcu erkekleri genelde kıskanç değillerdir fakat âşık olduklarında sevdikleri kişiyi kaybetme endişesinde bulunabilirler. Bu endişe kendisini kıskançlık olarak gösterebilir.
 • Daha dobra olurlar. Boğa burcu erkekleri kendisini ve duygularını açıkça ifade etmekten çekinmezler özellikle de âşık olduklarında.
 • Daha fedakâr olurlar. Boğa burcu erkekleri âşık olduğunda kendi planlarından sizinle görüşmek için vazgeçebilir bu da size verdiği değeri kanıtlar niteliktedir.
 • Daha romantik olurlar. Boğa burcu erkekleri genelde romantik olmamakla birlikte âşık olduklarında fark edilir bir seviyede öne çıkan romantiklikleri ile dikkat çekerler.

Boğa Erkeği Kıskandığını Nasıl Belli Eder?

Boğa erkeği kıskandığını nasıl belli eder sorusu insanlarda kafa karışıklığına sebep olabilen bir sorudur. Boğa erkeğinin kıskandığını anlayabilmek zor değildir ve fark edilir derecede belli ederler. Kıskanan bir boğa erkeği sizinle daha az vakit geçirmek isteyebilir veya aksine size karşı daha korumacı ve sahiplenici olabilirler. Özellikle dürüstlüğü ile tanına boğa burcu erkeği sizinle ilgili sorular sorabilir veya sizi sorgulayabilirler. Açık sözlü olmasıyla bilinen boğa erkeği kıskandığı zaman bu kıskançlığı ifade etmek yerine dolaylı bir yoldan bu kıskançlığını ifade edebilir. Tabi ki her boğa burcu erkeği aynı tepkileri vermeyebilir fakat var olan kıskançlığını anlayabilmek zor değildir. Eğer bir boğa burcu erkeği bu davranışlardan birini gösteriyorsa, muhtemelen kıskanmaktadır. İşte boğa erkeği kıskandığını nasıl belli eder sorusu için ipuçları,

 • Sizi başka kişilerle birlikte gördüğünde endişeli veya rahatsız görünebilirler.
 • Boğa burcu erkeği kıskandığında sizinle daha az vakit geçirmek isteyebilir.
 • Sizinle birlikteyken, başka erkeklerle ilgilendiğinizi düşünürse, sinirlenebilir veya küsebilirler.
 • Boğa burcu erkeği kıskandığı zaman daha korumacı ve tutucu bir yapıya bürünüp sahiplenici olabilir.
 • Arkadaş çevreniz hakkında detaylı sorular sorabilir hatta telefonunuzu bile karıştırabilirler.

Bunun gibi durumlarda boğa erkeğinin kıskandığını anlayabilirsiniz. Boğa erkeğiyle iyi anlaşabilmek için onunla olan bire bir diyaloğunuz onlar için çok önemlidir.

Boğa Erkeğini Peşinden Koşturmak?

Boğa erkeğini peşinden koşturmak için yapılabilecek bazı spesifik şeyler mevcuttur. Boğa burcu erkeği duygusal bir varlık olmakla beraber hoşlandığı veya sevdiği kişi için fedakârlık yapmaktan da çekinmez. Boğa erkeğinin ilgisini çekebilmek için ona olan ilginizi ve sevginizi tamamen göstermeniz gerekebilir. Boğa erkeğini peşinden koşturmak için yapabileceğiniz bazı tavsiyeler,

 • Güven verin. Boğa burcu erkekleri için güven çok önemlidir, ona güvendiğinizi gösterin.
 • İlgi gösterin. Boğa burcu erkekleri kendilerine gösterilen ilgiye asla kayıtsız kalmaz, ona değer verdiğinizi gösterin.
 • Aşırıya kaçmayın. Her şeyde olduğu gibi ilgi ve alakada da aşırıya kaçmak boğa burcu erkeğini sizden uzaklaştırabilir.
 • Kendiniz olun, doğal olun. Boğa erkeğiyle beraberken kendiniz olmak önemlidir eğer olmadığınız gibi biri davranırsanız bunu anlayabilirler ve ilerde sizinle alakalı görüşlerini etkileyebilir.
 • Baskı yapmayın. Boğa burcu erkekleri, baskı altından olmayı sevmezler. Onlara baskı yapmak kendi içlerine çekilmelerine sebep olabilir.
 • Sürprizler yapın. Boğa burcu erkekleri zamansız sürprizlerden hoşlanırlar ve bu sürprizler onlara olan ilginizi kanıtlar derecededir.
 • Özel olduğunu hissettirin. Boğa burcu erkekleri değer verdiği kişilerden aynı ölçüde değer ve ilgi bekler bu onlar için çok önemlidir. Özel hisseden boğa burcu erkeği ona değer veren partnerine de aynı şekilde cevap vermeyi ihmal etmez.
 • Destek olun. Boğa burcu erkekleri, zor zamanlarında destek görmekten hoşlanırlar. Onlara yanlarında olduğunu hissettirin.
admin 128 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50