İstanbul Canlı Sohbet

İstanbul Canlı Sohbet

İstanbul canlı sohbet adındaki canlı sohbet sitesine giriş yaparak birbirinden farklı konularda pek çok kişi ile aynı anda konuşma şansını elde edebilirsiniz. Farklı şehirlerde yaşayan insanların her an her dakika bir araya gelip de sohbet etmesi gibi bir durum söz konusu olmuyor ama günümüz teknolojisinde bunu yapmak mümkün bir hale geldi. Üstelik farklı kişilerle sohbet etmek her zaman için ufkunuzu genişletecek ve yeni insanlar tanımanıza da yardımcı olacaktır. Bu tür sebeplerden dolayı da bir takım canlı sohbet siteleri üzerinde aktif bir şekilde rol alarak yeni insanlar tanımak ve farklı sohbetler yaparak pek çok farklı bilgi öğrenmek ve keyifli vakit geçirmek mümkün olacaktır.

İstanbul Canlı Sohbet Üyelik

İstanbul canlı sohbet üyelik için canlı bağlantı kurarak pek çok farklı kişiyle sohbet edebileceğiniz bu siteye ilk başta üye olmanız gerekiyor. Bu canlı sohbet sitesinin kullanım şartları arasında 18 yaşını doldurmuş olmak topluluk kurallarını korumak açısından son derece büyük bir önem taşır ve bu sebepten dolayı da 18 yaşının üzerinde olan kişiler bu siteye son derece kolay bir şekilde üye kullanım yapabilir.

İstanbul Canlı Sohbet

İstanbul Canlı Sohbet

İstanbul canlı sohbet sitesine nasıl giriş yapabilirim diye soracak olursanız da ilk başta sitenin ana sayfasında bir takım bilgileriniz alınacaktır.

İsim soy isim, doğum tarihiniz (gün, ay ve yıl), cep telefonu numaranız ve mail adresiniz ile bu siteye son derece kolay bir şekilde daha güvenli şekilde giriş yapabilirsiniz. Daha sonra direkt olarak istediğiniz kategoriyi seçerek canlı sohbet başlatma şansı bulabilirsiniz.

İstanbul Canlı Sohbet Seçenekleri Nelerdir?

İstanbul canlı sohbet seçenekleri nelerdir diye soracak olursanız burada pek çok farklı kategoriler olduğunu göreceksiniz. Bunu daha iyi anlamanız ve seçeneklerinizin neler olduğunu görebilmemiz için sizlere aşağıda bu kategorileri sıraladık.

 • Chat odaları
 • Sesli sohbet
 • Kameralı sohbet
 • Sohbet odaları
 • Bilgi arşivi
 • Genel

İstanbul canlı sohbet siteleri üzerinden herhangi bir kategori seçerek uygun olduğunuz sohbet biçimini belirleyebilirsiniz. Bu durum site üyeleri için son derece büyük ölçüde bir rahatlık sağlayacak ve burada farklı konularda sohbet etme şansını da yakalayabilirsiniz.

İstanbul canlı sohbet odaları için farklı sohbet seçeneklerinden biraz söz etmek gerekirse bu noktada bir takım oyunların incelemesini yapmak ve canlı oyun siteleri üzerinde gerçekleştirilebilecek olan bahislerle ilgili fikirler almak son derece keyifli ve kazançlı olacaktır. Ya da bir örnek daha vermek gerekirse herhangi bir sosyal konu hakkında da bir toplantı gerçekleştirmek bu site üzerinden mümkün olabilir. Bu sayede sosyal anlamda hassas olduğunuz bir konuyu gündeme getirebilir ve sizin gibi düşünen pek çok kişi ile bir bağlantı kurabilirsiniz. Normalde hiçbir şekilde bir araya gelemeyecek olan bir topluluk farklı şehirlerden ve hatta farklı ülkelerden bu sohbete bağlanıp son derece kaliteli bir vakit geçirme şansına da sahip olur.

Ücretsiz Canlı Sohbet Siteleri

Ücretsiz canlı sohbet siteleri gençlerin ve yetişkinlerin teknolojik açıdan son derece rahat bir şekilde iletişim kurduğu ve faydalı konularda bir takım fikirlerini beyan edebildiği platformlardır. Ücretsiz ya da üyeliksiz bir şekilde sohbet sitesi seçeneklerinden yararlanarak son derece sağlıklı bir iletişim kurmanın mümkün olması pek çok kişi tarafından tercih edilmesine de sebep olabiliyor.

Eğer ki kameralı bir şekilde sohbet etmek istemiyorsanız sadece sesli bir iletişimle de bu sitelere girerek sohbetlere katılmak mümkün olacaktır. Ya da mikrofonunuzu kapatarak ortamdaki seslerin dışarı gitmesine engel olabilirsiniz ve bununla birlikte daha pek çok farklı seçenek mevcuttur.

İstanbul Canlı Sohbet

İstanbul Canlı Sohbet

Kızlarla Canlı Görüntülü Sohbet Odaları

Kızlarla canlı görüntülü sohbet odaları için bu site üzerinden canlı bir bağlantı kurmak ve karşı cinsten insanlarla tanışmak son derece kolay oluyor. Artık devir teknoloji devri olduğu için insanların pek çoğu evden dışarı bile çıkmadan yeni arkadaşlar edinmek için bu arayışlarını internet üzerinden sürdürüyor. Aslına bakacak olursanız bu noktada dışarı çıkmaya hiç de gerek yok ve bilgisayarlar ya da cep telefonları ve tabletler artık hayatımızda dışarı çıkmak gibi bir şey oluyor. Bu sayede evde oturduğunuz yerden yeni arkadaşlar ve hatta yeni aşklar bile edinebilirsiniz

İstanbul Canlı Sohbet Sitesi Kurallar

İstanbul canlı sohbet sitesi kurallar bu sitede son derece güvenli bir şekilde gezinmenize ve İstediğiniz şekilde sohbet etmenize yardımcı olacaktır. Genel olarak sohbet odalarının ve canlı görüntülü sohbet sitelerinin belirli bir takım kuralları söz konusu olacaktır. Ve bu kurallar çerçevesinde herhangi bir soruna sebep olabilecek bir durum söz konusu olmaması açısından bu kurallar son derece büyük bir önem taşır.

 • İstanbul canlı sohbet sitesi için topluluğun haklarını korumak ve güvenli bir şekilde sohbet etmelerini sağlayabilmek amacıyla aşağıdaki kurallar mevcuttur.
 • 18 yaşından küçükler sohbet sitesine giriş yapamaz
 • Küfür, hakaret ya da karşı tarafı rencide edecek herhangi bir davranışta bulunan kullanıcılar direkt site tarafından olarak engellenir
 • Türkiye Cumhuriyeti lider, tarihi kişilik ya da devlet büyüklerine küfür ya da hakaret dolu nefret söylemlerinde bulunan kişiler direkt olarak siteden çıkartılır
 • Türk geleneklerine, örf ve adetlerine ters düşecek olan fikirlerin beyan edilmesi yasaktır
 • Başka bir kişinin rumuzuyla ya da isim ve soy ismi ile bir sohbete katılmak kesinlikle yasaktır ve direkt olarak bu kişiler siteden atılır
 • Başka bir kişinin şahsi bilgileri ile ilgili ya da iletişim bilgilerini paylaşmak kesinlikle yasaktır ve suçtur
 • Site içerisinde siteye zarar verebilecek olan programların kullanılması kesinlikle yasaktır
 • Sohbet odalarında herhangi bir uygulamanın ya da farklı bir ürünün reklamını yapmak yasaktır

Bu site üzerinden canlı sohbete katılıp bir bağlantı kuran kişiler direkt olarak söz konusu olan bütün bu kuralları sözleşme niteliği bazında kabul etmiş oluyor. Bu sebepten dolayı da genel olarak genel ahlaka aykırı bir söylem ya da bir davranış her zaman için direkt olarak sistem tarafından algılanacak ve anlık olarak müdahale edilecektir.

Bu siteye giriş yaparken ve sohbet etmek için bir sohbet odasına katılırken herkesin bu site üzerinde aynı haklara sahip olduğunu ve hiç kimse için herhangi bir ayrıcalık gözetmeden bütün kuralların uygulanacağını da mutlaka aklınızda bulundurmanız gerekir.

 İstanbul Canlı Sohbet Mobil Uygulaması

İstanbul canlı sohbet mobil uygulaması için cep telefonu ya da tabletler üzerinden de giriş yapılabilecek olan bir uygulama mevcuttur. Zaman zaman çeşitli güncellemelerle de farklı yenilikler getirilen bu siteye giriş yapmak için mobil olarak bağlanmak istiyorsanız bu noktada iOS ya da Android cep telefonu ve tabletler üzerinden son derece kolay bir şekilde sitenin uygulamasına ulaşmak mümkün olacaktır.

Google Play Store ya da App Store üzerinden kolayca ulaşabileceğiniz bu siteyi cep telefonunuza ya da tabletinize indirerek kurulumunu yapabilirsiniz. Cep telefonu ya da tabletinizin kamerası ve ses sistemi üzerinden son derece hızlı bir şekilde bağlantı kurabileceğiniz bu uygulamada yine aynı şekilde bütün kurallar geçerli olacaktır.

admin 271 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50